רהיטים כללי

כמה עולה להוביל רהיטים ב-2022

כמה עולה להוביל רהיטים ב-2022

הובלת רהיטים היא שירות שזוכה לביקוש רב בכל רחבי הארץ. באופן טבעי כל מי שזקוק להעברת רהיט כזה או אחר ממקום למקום רוצה לדעת מהי עלות השירות – ובעמוד זה תמצאו מידע עדכני ומפורט לגבי התמחור המקובל.

הפרמטרים לקביעת מחיר הובלה של רהיטים

באופן עקרוני המחיר של הובלת רהיט מושפע מ-3 פרמטרים עיקריים: הראשון הוא המידות והמשקל של הפריט, השני הוא נוחות הגישה למקום שבו הוא נמצא וגם אל המקום שאליו הוא מיועד להגיע, והפרמטר השלישי הוא המרחק בין שתי הנקודות. כשיש צורך לפרק את הרהיט ולהרכיב אותו תיתכן תוספת מסוימת למחיר ההובלה (אלא אם כן תחליטו לבצע את הפעולות הנ"ל בעצמכם). כשמשווים בין הצעות מחיר חשוב לוודא שהשירות כולל ביטוח מלא לתכולה.

כמה תעלה הובלה דחופה של רהיטים?

יש לא מעט מצבים שבהם נדרשים שירותי הובלות מהיום להיום ואפילו מעכשיו לעכשיו. לדוגמה – אדם שמצא מערכת ישיבה יד2 במצב טוב ובמחיר אטרקטיבי ירצה מן הסתם לממש את ההזדמנות בהקדם ואפילו באופן מידי כדי שלא לפספס אותה. הובלה מהרגע להרגע עשויה להיות מעט יקרה יותר מהרגיל, אם כי בתחום הובלות הרהיטים הפער אינו משמעותי.

כמה עולה הובלת ספות?

עבור הובלת ספות טווח המחירים המקובל הוא 200 עד 400 ש"ח – בהתאם למספר הספות, הגודל שלהן והמבנה שלהן. כך למשל הובלת 2 ספות שאחת מהן בעלת 3 מושבים והשנייה בעלת 2 מושבים תהיה מעט זולה יותר בהשוואה להובלת ספה פינתית בגלל הצורך בפירוקה והרכבתה. אם ישנן ספות גדולות במיוחד ונדרש מנוף על-מנת להעמיס אותן על הטנדר או המשאית, מחיר ההובלה יכלול גם את התשלום למנוף והמחיר עשוי להגיע גם ל-500-600 ש"ח.

כמה צריך לשלם על הובלת ארון?

הובלה של ארון מתומחרת בדרך כלל לפי מספר הדלתות, שמהווה כמובן אינדיקציה לגודל הארון והיקף העבודה הנדרש כדי להעביר אותו. ארון 2 דלתות ניתן להוביל תמורת כ-200 ש"ח, ואילו הובלת ארונות גדולים של 4-5 דלתות עולה 400-500 ש"ח. אם בחרתם לפרק את הארון בעצמכם, חשוב להקפיד לאסוף את כל החלקים הקטנים ולוודא שאף אחד מהם לא נאבד, כדי שניתן יהיה לבצע את ההרכבה בלי עיכובים מיותרים ובלי לפגוע ביציבות הרהיט.

כמה עולה הובלת שידה?

חברת הובלות בפריסה ארצית תגבה עבור הובלה של שידה (כולל שידת החתלה או שידת טלוויזיה) בין 190 ל-400 ש"ח. הסיבה לכך שיש טווח מחירים נרחב יחסית היא ההבדל בין משקלן של שידות שונות. שידה עתיקה ורגישה שלא ניתן לפרק חובה לעטוף היטב ועם מלוא תשומת הלב ולהעביר למשאית או לטנדר עם מנוף. בכל מקרה מומלץ להוציא את המגירות מכל שידה ולהוביל אותן בנפרד.

המאמר באדיבות חברת הובלות באביב – שירותי הובלה מקצועיים

קרדיט תמונה pexels