רהיטים כללי

מתי נצטרך להוביל רהיטים עם מנוף?

מעצב רהיטים לבית

כאשר שואלים מתי צריך להוביל רהיטים עם מנוף, חשוב לקחת בחשבון כמה פקטורים כדי להבין באילו עלויות יהיה מדובר. בשלב הראשון, עורכים השוואת מחירים בין מובילים מומלצים עם מנוף. במקביל, קוראים את המדריך המזורז הבא – הנה הטיפים שצריך.

לא בטוחים אם צריך הובלת מנוף? הובלת מנוף יכולה להידרש במקרים רבים, כאשר חברת ההובלות היא לא בהכרח מי שתספק את המנוף עצמו. לא פעם, מובילים צריכים לשכור מנוף בנפרד, מה שיצריך עלויות נוספות. רגע לפני שמזמינים שירותי מנוף הרמה אנו ממליצים לקחת בחשבון את הפקטורים הבאים:

  • בעיות גישה: אלו יכללו כבישים חסומים, שבילים אחוריים ועוד.
  • מעליות: אם אין מעלית, ייתכן שיהיה צורך בשירות מנוף. למעשה, כיום קשה מאוד להוביל פריטים כבדים בחדרי מדרגות ולעיתים פעולה זו עשויה גם לגרום לנזק רב לציוד שלכם.
  • פירוק והרכבה: כאשר ספות גדולות מדי להכנסה אל המעלית, צריך לעיתים מנוף. את שירות הפירוק וההרכבה של הרהיט, תוכלו להזמין מצוות המובילים כמובן מאחר וחלק גדול מחברות ההובלה מספקות אותו כיום.
  • חיסכון בזמן: ניתן להוביל עם מנוף כדי לזרז את ההובלה ולעיתים יהיה מדובר בחיסכון זמן עצום מאחר, בעיקר כאשר מדובר על שינוע של פריטים מקומות גבוהות בבניין או כאשר העבודה מתבצעת בבניינים שאין בהם מעלית.

באילו מנופים משתמשים להובלות?

באופן כללי, חברות הובלה מסתייעות בחברות חיצוניות אחרות אשר משכירות למובילים את המנופים. ניתן לבחור בין במות הרמה מסוגים שונים, דרך מנופי סל וכלה במנופים גבוהים מאוד שמגיעים לקומה 20 ומעלה. באופן טבעי, ככל שהקומה גבוהה יותר, כך המחיר נוסק למעלה (תרתי משמע).

אם מדובר על הובלה של ציוד קל עד בינוני, מנופי סל ובמות הרמה יכולים להיות מספיק טובים. אם מדובר על ציוד כבד יותר, יידרשו מנופים כמו מנופי הרמה. מנופי הרמה יכולים להגיע גם לקומה 20 ומעלה, כאשר לעיתים מנופים אלו משמשים גם עבור הובלה למגדלים.

בכל מקרה אנו ממליצים לבדוק היטב האם המנוף שהזמנתם מתאים לסוג הפריטים שאתם מעוניינים להוביל מאחר ויש סוגים שונים של מנופים. אנו ממש לא ממליצים לכם לחסוך על עלות של מנוף מתאים מאחר ומנוף שאינו מתאים (על אף היותו זול יותר) עלול לגרום לנזקים לציוד וזה כלל לא משנה אם מעבירים ספה, שולחן או ארון.

כמה עולה הובלה עם מנוף?

כאשר מעוניינים לשכור מנוף להובלת ספות, כספות, מקררים או כל ציוד כבד אחר, מתמחרים את עלות השירות לפי שעות השכרה. אם מדובר על מנופים סטנדרטיים עד קומה 10, עלות ההשכרה יכולה לנוע בין כ-400 ₪ – 800 ₪ לשעה.

ככל שהמנופים נדרשים להגיע גבוה יותר ולשאת ציוד יותר כבד, ככה העלויות ישתנו בהתאם. לפני שמזמינים את השירות, חשוב לבדוק אם המחיר שאתם מקבלים כולל גם את עלויות מפעיל המנוף. לא כל אדם רשאי להפעיל מנופים, אלא רק אלו המורשים לכך בחוק.

אפשר להוזיל שירותי מנוף הרמה?

כאשר אנו מזמינים שירות כמו מנוף הרמה, כולנו מעוניינים להוזיל את מחיר השירות ככל שניתן. בשלב זה השאלה ההגיוניות שצריכה להישאל היא האם בכלל אפשר להוזיל עלויות בשירות שכזה? התשובה היא – אכן כן, אפשר להוזיל מחירי שירותי מנוף הרמה ע"י השוואת מחירים בין מובילים מומלצים.

השוואת מחירים בין חברות הובלה יכולה לחסוך עשרות ועד מאות שקלים על כל הובלת דירה וציוד, מה שעושים בכמה קליקים אונליין. הבדיקה מהירה ופשוטה וכיום ניתן גם למצוא לא מעט מחירונים אשר מציגים את עלות השירות, מה שנותן לכם אומדן ראשוני על מחירי התחום.

אם אין לכם מושג איך להתחיל עם הנושא של המעבר, או שמא אתם צריכים ייעוץ נוסף, קבלו אותו מאת צוותי מובילים מומחים בלבד. יש לא מעט מובילים חובבנים בתחום, מהם מומלץ להישמר בכל מחיר – תרתי משמע. אם חברה מסוימת מקצוענית ויקרה יותר, ייתכן שזה שווה את התוספת בעלות. במיוחד אם מקבלים אחריות על ההובלה.

לסיכום, כדאי מאוד לשלב מנוף הרמה כאשר מובילים רהיטים מאחר והמנוף יכול לקצר משמעותית את זמני ההובלה וגם עוזר לנו לשמור על הציוד שלנו בצורה טובה יותר.