רהיטים כללי

איך להוביל ספה?

ספה מעוצבת לסלון דגם "לוקו"

זה דבר אחד להבין איך להוביל ספה, אבל זה דבר אחר לגמרי לעשות את המשימה הזאת מבלי לגרום לנזקים בציוד ובגוף, חלילה. רגע לפני שמזמינים מובילים מומלצים להובלת ספות, ריכזנו עבורכם כמה טיפים ודגשים שווה לקחת בחשבון במעבר הבא.

אין ספק, מעבר יכול להיות חתיכת כאב ראש שלעיתים מסתיים גם בנזקים לציוד, שבירת חפצים ואפילו נזקים בריאותיים חלילה. בשל כך, חשוב לציין כי ישנן שיטות הובלה מומלצות ושיטות פחות מומלצות. בכל הנוגע להובלת ציוד כבד, שירותי הובלות במרכז משתמשים במגוון אמצעי בטיחות כדי להבטיח את בטיחותם ואת שלמות הציוד שלכם. כדי להוביל ספה בבטחה, צוות הובלות ישקול את ההיבטים הבאים:

  • המשקל הכולל של הציוד
  • סוג הציוד ועד כמה הוא עדין
  • סוג המיגון או העיטוף הנדרש להובלה
  • קיומה או אי-הימצאותה של מעלית
  • בעיות גישה שונות
  • הצורך או אי הצורך בשירותי הובלת מנוף

כיצד להוביל ספה בבטחה? – מיגון נכון

אם מחליטים לא לקבל סיוע מאת שירותי הובלות במרכז הארץ, כאמור, הובלת ספה מצריכה קודם כל את אמצעי הבטיחות הנכונים. בתור התחלה כדאי לחגור חגורת גב תחתון. החגורה הזאת יכולה למנוע פציעות בגב, וזה משהו שחובה להקפיד עליו.

שנית, כדאי למגן גם את הספה. בעוד שאפשר לרכוש חבילת "פצפצים" בעלויות של שקלים בודדים למטר רץ, אפשר גם להשתמש בניילון נצמד סטנדרטי. יש לציין, אם בוחרים להשתמש בניילון נצמד, עדיף לקנות את הסוג העבה במיוחד.

כמה עולה הובלת ספה מקצועית?

אם בוחרים להוביל ספה ע"י צוות מובילים מקצועי, חשוב לברר בשלב הראשון מחיר הובלת ספה. לשימושכם הצרכני, הנה מחירון הובלת ספות ע"י חברת הובלה:

סוג השירות מחיר ההובלה מה כולל השירות?
הובלת ספה סטנדרטית כ-200 – 550 ₪ מחיר מתייחס להובלה עם מעלית עד 30 ק"מ
הובלת ספה עם מנוף כ-400 – 800 ₪ מחיר מתייחס לשעה בעבור בניינים עד 10 קומות

 

אלו הן השיטות הנהוגות להובלת ספות, מה שמומלץ לוודא בעצמכם ע"י השוואת מחירים בין מובילים מומלצים להובלת ספה.

איך יודעים מתי להוביל ספה עם מנוף?

באופן כללי כדאי להבין דבר חשוב מאוד – הובלה של ספה באמצעות מנוף הרמה היא הובלה בטוחה הרבה יותר. מדוע? מאחר וכאשר משתמשים במנוף, לא צריך לחשוש שהספה תקבל מכות וחבלות מגרם המדרגות או מהמעלית הקטנה והצרה בבניין.

לא רק שהפעולה של הובלת הספה עם מנוף הרמה היא בטוחה יותר, היא גם הרבה יותר מהירה, לעיתים הפעולה יכולה להסתיים בתוך כ-10 דקות מרגע הפעלת המנוף וזאת לעומת זמן ממושך הרבה יותר – כחצי שעה ואף יותר, להובלה סטנדרטית באמצעות סבלות של צוות המובילים.

המקרים הנפוצים ביותר שבהם נרצה להשתמש במנוף להובלת הספה הם כאשר הדירה ממוקמת בקומה גבוהה מאוד בבניין או כאשר המעלית קטנה מאוד. במקרים בהם אין מעלית בבניין, אנו ממליצים לכם לא לחשוב יותר מדי ופשוט להזמין מנוף לשעת עבודה אחת ולסיים עם הסיפור.

הוזלת עלויות הובלת ספות: כיצד וכמה לחסוך?

בסופו של דבר, אמנם צריך להוביל את הספה בבטחה, אבל צריך לעשות את זה במחיר הנכון. לכן, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה מומלצות בעיר המגורים שלכם. ההשוואה יכולה לחסוך גם למעלה מ-15% על המשימה, ככה שהחיסכון הוא כולו בכיס שלכם.

כדי לבצע השוואת מחירים, סך הכול צריך להקדיש כמה דקות וכמה קליקים באינטרנט. משאירים פרטים, ממתינים כמה דקות וחוסכים כסף בכיס. אם מדובר בפריטים רבים, לעיתים אפשרי לחסוך גם מאות שקלים על ההובלה. המלצה חמה – קבלו לפחות 3 הצעות מחירים ממובילים שונים בעיר המגורים שלכם.

לסיכום, לפני שאתם מזמינים שירותי הובלת ספות, כדאי שתבדקו עם מספר חברות שונות וזאת על מנת להוזיל את עלויות השירות. פרט להשוואת המחירים, אנו ממליצים גם לשלב בהובלת הספה מנוף הרמה ולהיעזר בו בשביל להוביל את הספה בצורה מהירה יותר ובצורה מקצועית, כך גם הספה שלכם לא תקבל נזקים, מכות וחבלות.

הקפידו לעטוף את הספה בצורה טובה תוך שימוש באמצעי מיגון שונים – ניילון נצמד, חבילת פצפצים וציוד נוסף המתאים למטרה זו.