רהיטים כללי

מעצבים גם את הגינה עם דקים סינטטיים

מעצבים גם את הגינה עם דקים סינטטיים

הידעתם? עיצוב הבית שלכם משפיע על מצב הרוח שלכם. כל חלק וחלק בבית משרה אווירה מסויימת לפי העיצוב שלו. גם עיצוב הגינה שלכם ישפיע על החוויה שלכם כאשר אתם יושבים בחצר הבית.

בין אם אתם מארחים חברים ומשפחה, שוכבים להשתזף בשמש, עושים "על האש" עם חברים או סתם יושבים בגינה כדי להתאוורר – חשוב שהאווירה שעיצוב הגינה מביא איתו תהיה מושלמת עבורכם.

עיצוב הגינה באמצעות דק

כולם יודעים שגינה שמעוצבת עם דק עץ נראית יוקרתית יותר, רגועה יותר ויפה יותר. פעם היו משתמשים בדק עץ טבעי לשם כך, עד שגילו את חסרונותיו – הוא מתנפח, מתעוות ונסדק בהתאם לתנאי מזג האוויר, הוא נשרט בקלות, מושך אליו מזיקים ולא מחזיק לטווח הארוך.

כיוון שלהתקין דק עץ בגינה זה לא זול בכלל, עדיף לכם להשקיע את הכסף שלכם במשהו שיחזיק לאורך שנים ארוכות ומכוסה באחריות ארוכת שנים, וכאן נכנסים לתמונה דקים סינטטיים.

מה הם דקים סינטטיים?

כיום ניתן למצוא בשוק תחליפים מלאכותיים לדק עץ טבעי – דק סינטטי. בדור המתקדם ביותר של הדקים הסינטטיים, הדור השלישי, אתם יכולים לשכוח מכל החסרונות שציינו קודם לגבי דק עץ טבעי, הם לא קיימים בכלל בדק סינטטי. ומה שהכי מדהים בזה זה שכשמדובר בדק סינטטי איכותי לא ניתן כמעט להבדיל במראה בינו ובין דק עץ טבעי מסורתי.

חומרי הגלם שמשתמשים בהם כיום בשוק, איכות הייצור והמגוון הרחב של הסוגים של דקים סינטטיים הופכים את ההבדל במראה לכל כך קטן וזניח שלא תשימו לב בכלל, ולכן זו גם לא פשרה – זה שדרוג ענק.

כיצד בוחרים דק סינטטי?

כל דק לגינה ייתן תמיד מראה יוקרתי, כפרי, אלגנטי ויפהפה באופן אוטומטי, מהיותו עץ או דמוי עץ.

מעבר לכך, יש לכם עוד אופציות בחירה בתוך עולם הדקים הסינטטיים. ישנם סוגי דקים סינטטיים שונים אשר יתנו לחצר או לגינה שלכם מראה שונה ומיוחד. ניתן לבחור סוג דק, צבע ממבחר צבעים ואפילו צורה (בדור המתקדם יותר של דקים סינטטיים – דור 3). אז איך בוחרים? קודם כל חישבו מה אתם רוצים להשיג – אילו צבעים עושים לכם טוב על הלב למשל.

אחר כך, ערכו סקר שוק מבין החברות השונות המציעות דקים סינטטיים והשוו מחירים, שירות, אחריות ועמידות. אבל כשיש אותנו, אין צורך לעשות סקר שוק – כי בשמחה נספר לכם על חברת TREX, שאף חברה לא משתווה לה:

חברת TREX, מומחים בפתרונות חלופיים למוצרי עץ, מבחר דקים סינטטיים וחיפויים בשיטות ההתקנה המתקדמות בעולם, מציעים לכם את כל החבילה – שירות מעולה, איכות בלתי מתפשרת, מראה כמעט זהה לדק עץ טבעי, שימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה, דקים עמידים בכל סוגי מזג האוויר, עמידות בפני מזיקים ואחריות ללא פחות מ-25 שנים!

אין צורך לחפש יותר, חברת TREX היא הממציאה הבלעדית של הדור השלישי של הדקים הסינטטיים, אשר הפך לחלוטין את עולם הדקים הסינטטיים כך שאיכות הדקים השתפרה פלאים והיתרונות כל כך בולטים שלא ניתן להתעלם מההבדל המופלא בין הדקים של חברת TREX ובין דקים מעץ טבעי או דקים סינטטיים מהדורות הישנים יותר.

התקשרו עוד היום לנציגי השירות של חברת TREX במספר הטלפון 077-997-3060 אך לא לפני שתבקרו באתר המרהיב של החברה שיוכיח לכם שזו הבחירה הנכונה. היכנסו לכתובת https://trex.co.il/ ותראו בעצמכם.