רהיטים כללי

כל הסיבות להזמין ריהוט אצל נגר ואיך למצוא את המומלץ ביותר

כל הסיבות להזמין ריהוט אצל נגר ואיך למצוא את המומלץ ביותר

תחום עיצוב הבית מתפתח ללא הפסקה, בעיקר הודות לרשתות החברתיות ולמבחר האפליקציות והאתרים, המציעים ומציגים אינספור רעיונות ופתרונות עיצוב. בשנה האחרונה בה רבים נאלצו להישאר בבתיהם, צבר תחום זה תאוצה בעקבות המודעות שנוצרה לנראות הבית והצורך ביצירת סביבה נוחה נעימה ולעיתים אף פונקציונאלית יותר, לשהייה הממושכת באזורי הבית השונים.

נגר פרטי – הפתרון העכשווי לריהוט הבית

על אף ריבוי האתרים, החברות והחנויות המציעות מגוון רחב ביותר של רהיטים לבית, החלו רבים להיעזר בשירותיהם של נגרים, באופן פרטי, למטרת ריהוט הבית.

השימוש בשירותיהם של נגרים מומלצים במרכז למשל הפך בתקופה האחרונה לטרנד, בזכות היתרונות הרבים מהם נהנים לקוחות הבוחרים בפתרון זה:

התאמה אישית – לעיתים נדרש לנו רהיט שבעיצובו צריך להתאים לעיצוב החדר או החלל אליה מיועד או לחלופין להתאים לפרטי ריהוט או עיצוב אחרים. במקרים אלה, נתקלים לרוב בקושי למצוא את הרהיט הנדרש בחנויות או רשתות המציעות מבחר קבוע מראש של עיצובים. במצב זה, שימוש בנגר פרטי ומקצועי המסוגל ליצור רהיט בהתאם להעדפות ודרישות הלקוח, מהווה פתרון אידיאלי.

גמישות – מכיוון שנגר מכין את הפריט הרצוי בהזמנה אישית, קיימת לרוב גמישות טוטאלית מבחינת החומרים, הגדלים, הצבעים והעיצוב. בניגוד לחנויות ורשתות המצעיות אך ורק מוצרים מהקטלוג, המוכנים לרוב בפס ייצור והגמישות בהכנתם חלקית או לעיתים אף לא קיימת, ביכולתו של הנגר הפרטי להכין את הרהיט הנדרש לפי הגדרות הלקוח.

התאמה לתקציב – במיוחד בתקופה זו, בה השיקול הכלכלי מהווה חלק בלתי נפרד בעת קבלת החלטה על כל הוצאה, לספק המציע התאמה לתקציב וגמישות בעלויות (גם אם במידה מועטה) ישנו יתרון רב על פני אלו המציעים מחירים קבועים שאינם ניתנים למיקוח. לכן, ביצוע הזמנה מנגר פרטי יכולה לסייע בעמידה בתקציב, במידה ומבוצע תיאום ציפיות מראש מבחינת עלויות בעת ביצוע ההזמנה.

שילוב של מספר רעיונות – לעיתים, אנו מוצאים רהיט שהיינו מעוניינים לרכוש לו רק היו בו מספר שינויים. חברות ורשתות המציעות פריטים בעיצוב קבוע, לעיתים קרובות לא מאפשרות את ביצועם של שינויים מסויימים במבנה הפריט הקיים. כשנעזרים בגר, ניתן לתאם ציפיות ולהציג בפניו את הפריטים או חלקי הפריטים שאהבתם ולבקש שיכין רהיט המשלב בתוכו מספר עיצובים, חלקים ופריטים.

חיסכון בעלויות – כידוע, לחברות ורשתות ישנן הוצאות קבועות ומשתנות שעלויותיהן מגולמות גם במחירי המוצרים. בבחירתכם בנגר פרטי, עלויות אלה לעיתים נחסכות ובכך גם מחירו של הפריט עשוי להיות מוזל יותר מעלות רכישתו באחת מרשתות הריהוט.

כיצד מוצאים נגר מקצועי מומלץ?

בבואכם לבחור בנגר מקצועי, מומלץ להתחשב במספר קריטריונים:

המלצות – הדרך הטובה ביותר למציאת נגרים מומלצים הינה באמצעות המלצות. נסו לשאול קרובים ומכרים ואף להיעזר ברשתות החברתיות, על מנת למצוא בעל מקצוע שסיפק שירות ותוצרים איכותיים לקרוביכם ושביצע את העבודה הרצויה לשביעות רצונם.

אתרים ואפליקציות – כיום ישנם אתרים רבים ואפליקציות ייעודיות שמטרתם לסייע בחיפוש בעלי מקצוע. באתרים ואפליקציות אלה תוכלו למצוא בעלי מקצוע לפי פילוחים וסינון שתקבעו ובנוסף להיחשף לדירוג של לקוחות קודמים ולחוות דעת שיסייעו לכם ללמוד על טיבו של בעל המקצוע.

דוגמאות לעבודות קודמות – בקשו להתרשם מדוגמאות של עבודות ופרויקטים קודמים. נגרים מקצועיים ובעלי ניסיון ישמחו להציג בפניכם דוגמאות של עבודות קודמות. כך, תוכלו להתרשם מסגנון העבודה של בעל המקצוע ומאיכות הפריטים אותם מייצר.

תיאום ציפיות – טרם בחירתכם בבעל המקצוע, הקפידו לבצע תיאום ציפיות בנוגע לעיצוב הפריט, החומרים, הצבע, מועד ההספקה ואופן התשלום (מקדמה / תשלום בסיום העבודה / עלויות התקנה והובלה וכו').

בחירת נגר ליצירת פריטים ורהיטים לביתכם, יכולה להיות פתרון אידיאלי לצרכי התאמה אישית של העיצוב ועמידה במגבלות תקציב. עם זאת, מומלץ תמיד לתאם ציפיות טרם ביצוע ההזמנה ולוודא שבעל המקצוע הנבחר אכן מקצועי, בעל ניסיון ובעל יכולת לעמוד בדרישותיכם.