רהיטים כללי

המדריך שיעזור לכם לבחור מדפים לעסק שלכם

המדריך שיעזור לכם לבחור מדפים לעסק שלכם

הגיע הרגע לבחור מדפים עבור המשרד, החנות, המחסן או העסק שלכם. הרבה אנשים לא מבינים על מה כל "הטררם", הרי בסך הכול מדובר במדפים. בפועל, המדפים משפיעים על סדר וארגון, על נראות ורושם ראשוני, וגם על יעילות העבודה. אספנו עבורכם את כל הטיפים שתצטרכו כדי לקנות מדפים חדשים לעסק שלכם, כדי שתוכלו להפיק מהם את המירב, ולהנות מהם לשנים ארוכות.

מדפים למשרד

מדפים למשרד דורשים איזון בין מראה יוקרתי ואסתטי, לצד עיצוב פרקטי ונוח לשימוש. ברוב המקרים המדפים ישמשו לקלסרים, פולדרים, או מסמכים. בין אם מדובר בחדר נפרד של ארכיון, או במדפים במשרד עצמו, חשוב לוודא שהמדפים מתאים לצורך, ועשויים מחומרים איכותיים. על המדפים להיות עמוקים דיים כדי לאחסן את המסמכים או הציוד המשרדי. פתרון אחסון משרדי יכול להיות בדמות לוקרים ותיקיות, או ארונות מתכת.

מדפים למחסן

בניגוד למדפים של משרד, כשבוחרים מדפים למחסן, יש לשים את הדגש עם הפרקטיקה הרבה יותר מאשר על העיצוב. במיוחד כשמדובר במחסן של כלים כבדים כדוגמת כלי עבודה, ציוד תעשייתי או רהיטים, חשוב לבחור במדפים בעלי כושר נשיאה גבוה, שיכולים לשאת במשקל רב של סחורה מבלי לקרוס או לסכן את הסחורה ואת העובדים במחסן. יש לשים לב שהרווח בין המדפים מספיק רחב על מנת לאחסן את הסחורה המבוקשת.

מדפים לאחסון בחוץ

כאשר מדובר על מדפים לאחסון בחוץ, כמו במחסן חיצוני או בשטח חקלאי, חשוב לבחור במדפים עמידים לנזקי השמש, ולנזקי חלודה. מדפי מתכת יכולים לענות על הצורך, וללוות אתכם שנים ארוכות במחסן. תוכלו לתכנן את המדפים בהתאמה אישית לשטח האחסון, כדי לאחסן בצורה היעילה ביותר.

מדפים לחנות

בכוחם של המדפים לקבוע את הרושם הראשוני של החנות. הם יכולים לתת את הרושם של חנות יוקרתית ונעימה, וגם את הרושם של חנות פשוטה וחובבנית. קיים בשוק מגוון רחב של מדפים, חשוב לבחור את סוג המדפים בהתאם לחנות, על מנת להשיג את הרושם הרצוי. עבור חנות קוסמטיקה למשל, ניתן לבחור במדפים דקים בגוון בהיר, ולתלות אותם בצורה מרווחת אחד מהשני. כדי לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר, ניתן להתייעץ עם אנשי המקצוע, שיוכלו להתאים את המדפים לצורך שלכם, הן מבחינת מראה והן מבחינת פרקטיקה. בנוסף, אפשר להתייעץ עם מעצב, שיתאים את המדפים לקונספט של החנות.

מדפים נגישים ללקוחות

כשמדובר על חנות שמציגה מוצרים, חשוב להציב את המדפים בצורה שתאפשר ללקוחות להתרשם מהמוצרים. כלקוחות, אנחנו אוהבים לחוש את המוצר בידיים לפני שאנחנו קונים אותו. לכן כדאי לבחור בצורת אחסון שמאפשרת שליפה קלה של המוצר.

הקשר בין מדפים מתאים להתייעלות במחסנים

מכירים את זה, שכדי לערום את הסחורה בצורה חסכונית במקום חסר לכם סנטימטר אחד, אך הפריט לא נכנס ברווח בין המדפים? הדבר גורם לבזבוז של שטח אחסון. מצב כזה יכול להימנע בקלות על ידי תכנון מראש, ומחשבה על הפרטים הקטנים. על המדפים להתאים בגודלם, עומקם וגובהם לסחורה שאנחנו מאחסנים. אחסון חכם של הסחורה יאפשר לבצע ספירת מלאי בקלות, וללקט פריטים בזריזות מבלי לחפש אותם זמן רב.